Zarabianie przez Internet
Program partnerski mBanku
To jest część poradnika Zarabianie przez Internet.

Program partnerski mBanku

Banki internetowe zdają być się z nami od zawsze. Kto jeszcze pamięta początki bankowości internetowej? Jedno jest pewne - wirtualne banki zadomowiły się u nas na dobre, a prym wśród nich wiedzie mBank. Wiadomość, że mBank jest niekwestionowanym liderem w tym sktorze jest bardzo istotna. Polecanie sprawdzonych usług jest dużo łatwiejsze niż promowanie nowych marek. Bądźmy szczerzy - daje dużo większą gwarncję, uda Ci się zarobić przez Internet.

Zarabianie przez Internet - ze stroną lub bez strony www

Zarobić da się też bez posiadania strony www, chociaż o stałe przychody jest trudniej. Trzeba tylko wiedzieć co i jak wykorzystać. Pewnie domyślasz się ile kosztują reklamy w telewizji (pewnie i tak kosztują więcej niż myślisz). Widzisz też ile jest reklam banków w telewizji - to kosztuje, ale też przekłada się na konkretną liczbę osób, które po obejrzeniu takiej reklamy założą konta. Jak bank podzieli wydaną na reklamę kasę przez liczbę nowych kont to dostaje koszt pozyskania klienta. Możesz być pewien, że nie jest 10 czy 15 zł... Mądry bank dochodzi do wniosku, że zamiast tę kasę wydawać na reklamy w telewizji lepiej zapłacić komuś kto poleci ludziom konta (i to jest miejsca na Twoje "zarabianie przez Internet"). Oczywiście zwykle obie formy pozyskiwania klientów są stosowane równocześnie - co jest dla Ciebie dobrą wiadomością, bo prościej przekonać kogoś do czegoś, czego reklamę widział już w telewizji tysiąc razy.

Dlaczego polecać mBank?

Ja wychodzę z założenia, że polecać należy tylko dobre i sprawdzone rzeczy. W życiu nie poleciłbym czegoś do czego nie mam 100% przekonania lub nie jestem z tego zadowolony. Konto w mBanku mam już od kilku dobrych lat i nie wyobrażam sobie przeprowadzki do "tradycyjnego banku". Wygoda, niskie prowizje, brak opłat za prowadzenie konta, możliwość inwestowania w fundusze inwestycyjne, zalety możnaby wymieniać bardzo długo. Poza zaletami po naszej (jako polecających) stronie stoi, podobnie jak w przypadku Allegro, siła marki. Kto nie słyszał o mBanku? Otóż mBank też ma swój program partnerski.

Jak się zarejestrować w programie partnerskim?

Na początek musisz wejść na stronę mBank.net.pl (jest to strona programu partnerskiego mBanku), kliknąć na "chcę przystąpić do programu partnerskiego" i wypełnić formularz rejestracyjny. Jeżeli nie masz firmy wybierasz wersję dla osoby fizycznej. Trzeba będzie podać trochę danych jak numer dowodu osobistego (jeżeli nie jesteś pełnoletni to formularz powinien wypełnić ktoś dorosły - pamiętaj, że będziesz odbierać pieniądze). Jednym z pól do wypełnienia jest adres strony www - musisz go podać, nawet jeżeli konta będziesz polecał głównie znajomym e-mailem czy przez jakiś komunikator. Jak już się zarejestrujesz, to możesz zacząć polecać konta lub inne usługi i zarabiać. W krótkim czasie pracownik programu partnrskiego wejdzie na Twojš stronę i sprawdzi czy jest ona zgodna z regulaminem (np. nie zawiera pornografii) i potwierdzi Twoje uczestnictwo.

Jeżeli uznasz, że to dobry sposób na zarobek i będziesz chciał odebrać pieniądze to musisz wydrukować, podpisać i wysłać umowę listem - prosta sprawa, po kilku dniach dostaniesz także listownie podpisaną przez drugą stronę umowę - wtedy mając dokument w ręku będziesz mógł powiedzieć, że jesteś pełnoprawnym uczestnikiem programu. Pewnie zastanawiasz się co po umowa? Cóż poważnym program partnerski, realne pieniądze, partner nastawiony na wypłacanie tych pieniędzy a nie na zwodzenie uczestników...

Jak polecać, czyli jak zacząć zarabiać?

Trzeba przyznać, że możliwości mamy całkiem sporo. Od razu widać, że firmie zależy na tym, żeby faktycznie pozyskać klientów tą drogą. Jak zalogujesz się do programu partnerskiego, kliknij na link materiały promocyjne. Do wyboru masz - produkty mBanku i doładowania GSM. Największe możliwości szybkiego zarobku daje polecanie kont - dostajesz 35-40 zł za osobę, która z Twojego polecenia założy konto. Policz - wystarczy, że namówisz 3 osoby, żeby zarobić 100 zł. Trzy osoby można znaleźć w jeden dzień bez problemu (chociażby w samej rodzinie). Nie powinno być trudno, szczególnie, że prowadzenie konta jest bezpłatne. Jeszcze większe pieniądze (nawet kilkaset zł jednorazowo) można zarobić polecając kredyty - dobre jak znasz kogoś kto kupuje mieszkanie, ale takie osoby trudniej znale?ć. Warto jednak spróbować. mBank cały czas się rozwija i proponuje klientom nowe usługi. Już teraz możesz zarabiać np. sprzedając aktywacje (karty sim) mBank mobile - wirtualnego operatora telefonii komórkowej. W tym wypadku jak ktoś polecony przez Ciebie kupi starter za 10 zł, dostajesz 8 zł. Widziałeś gdzieś taki poziom prowizji? A produktów regularnie przybywa - konta dla osób dorosłych, dla młodzieży, dla firm, kredyty mieszkaniowe i samochodowe, doładowania GSM, karty sim - a kto wie co będzie w przyszłości.

Już wiesz co polecać, ale jak? Można tradycyjnie jak w innych programach partnerskich - przez banery reklamowe wstawione na stronę. Oczywiście dostępne są różne wzory i rozmiary, na przykład taki:

Oczywiście wybór jest dużo większy i nie ogranicza się tylko do banerów reklamowych. Możesz wybrać popularne ostatnio boksy reklamowe lub wygenerować e-book, który będziesz mógł przekazać znajomym np. e-mailem.

Czy da się zarobić - praktyka

Przyznam, że w tym programie uczestniczę od niedawna, ale wiem, że ma dobry potencjał. Dorobiłem się już pierwszej, na razie skromnej wypłaty za polecenie dwóch kont (od polecania konta do wypłaty zwykle mija miesiąć-dwa):

Zakładam, że przy odrobinie wysiłku można polecić 10 kont miesięcznie. W takim wypadku można zarabić 350 zł. Zakładając, że jeszcze od czasu do czasu ktoś się skusi na kredyt to zyski mogą być większe. Myślę, że to niezła oferta.

Kilka rad

Najprościej będzie (jeżeli masz jakiekolwiek pojęcie o tworzeniu stron) jeżeli przygotujesz małą witrynę www, na której umieścisz baner z linkiem do zakładania różnych rodzajów kont, kredytu i doładownia gsm. Będziesz mógł potem znajomym i rodzinie podesłać link do strony. Oczywiście wskazane jest, żeby każdemu dokładnie wytłumaczyć o co chodzi, jak założyć konto, jakie są plusy jego posiadania.

Bardzo ważna rzecz - nie wysyłaj spamu. Nie próbuj pisać do zupełnie obcych osób, umieszczać linków do Twojej strony na grupach dyskusyjnych czy forach - jest to bardzo niemile widziane. Z drugiej jednak strony, jeżeli udzielasz się na jakimś forum regularnie to zwykle nikt nie będzie miał pretensji jeżeli w Twoim podpisie pojawi się odnośnik do Twojej witryny, o ile oczywiście wypowiadasz się z sensem, a nie tylko po to, żeby ktoś zobaczył Twój podpis.

Powodzenia! zarejestruj się w programie mBanku już teraz.

Zarabianie przez Internet
mBank, Google Adsense, Allegro, Zanox
Lubisz gry online? Polecamy puzzle.

(c) Luksoft 2007-2019. Kopiowanie zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.