Zarabianie przez Internet
Program multi-partnerski Zanox
To jest część poradnika Zarabianie przez Internet.

Program partnerski Zanox

Dobrych programów partnerskich pojawia się na rynku coraz więcej. Należy się z tego cieszyć. Widoczne jest też dążenie ku uproszczeniu zdrobywania reklamodawców przez wemasterów i powierzchni reklamowej przez reklamodawców. Przykładem takiego działania jest np. Google AdSense. Trochę inną drogą idzie Zanox, stworzył program multi-partnerski, to też może być dobry sposób na zarabianie przez Internet. Przyznam szczerze, że do Zanox zapisałem się nie dawno, więc nie mogę się pochwalić jeszcze żadnym przelewem, jednak jestem przekonany, że mogę go śmiało polecać. Sposób ich działania przekonuje mnie, że na tym da się zarobić. Zanox jest takim pośrednikiem, który podpowiada co zrobić, żeby zarobić na stronie www i jednocześnie daje Ci możliwość zdobycia pieniędzy od poważnych reklamodawców.

Jak to działa? Jak się zarabia?

Zasady są przejrzyste. Rejestujesz się w Zanox, zgłaszasz swoje strony www (oczywiście możesz mieć ich więcej), podajesz jakiego ruchu spodziewasz się na stronie i z jakich krajów są odwiedzający a także z jakich krajów reklamy Cię interesują. Po rejestracji masz dostęp do katalogu programów partnerskich, dzięki którym możesz zacząć zarabiać pieniądze. Programów partnerskich do wyboru masz naprawdę sporo - szczególnie gdy zaznaczyłeś, że interesują Cię także reklamy spoza Polski (chociaż w Polsce też znajdziesz kilka atrakcyjnych kąsków). Zarabiać możesz wyświetlając reklamy dzwonków i grafik na telefon komórkowy, możesz proponować usługi finansowe, konta bankowe, sklepy, usługi, randki internetowe, połączenia lotnicze i wiele innych. W jakich przypadkach zarabia się? Załóżmy, że ktoś kliknie na reklamę dzwonków do telefonu i kupi taki dzwonek - możesz dostać kilka złotych. Jeżeli polecasz konta i ktoś założy konto po kliknięciu w reklamę na Twojej stronie, dostaniesz kiladziesiąt złotych. Jak ktoś kupi jakąś droższą usługę - możesz dostać kilkaset złotych. Oczywiście klienta na dzwonek do telefonu łatwiej znaleĽć niż kupca na bilet samolotowy...

Jak zacząć zarabiać przez swoją stronę www?

Przede wszystkim musisz się zarejestrować w programie, np. klikając na poniższy przycisk.

www.zanox.com

Założenie konta nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Przeglądanie i wybór dobrych programów partnerskich to zabawa nawet na długie godziny. Jednak warto. Tyle sposobów na zarabianie przez Internet trudno znaleźć gdzie indziej.

Zarabianie przez Internet bez strony www?

Tak, bez strony www też można zarabiać przez Internet. W opisie każdego z programów możesz odnaleĽć jakie formy promocji są dopuszczalne - e-maile, komunikatory, wykupienie reklam w wyszukiwarkach - trochę inwencji dla Ciebie. Pamiętaj tylko, żeby nie wysyłać spamu, bo tego nikt nie lubi.

Powodzenia! Teraz darmowa rejestracja i zdobywanie nowych dochodów!

Zarabianie przez Internet
mBank, Google Adsense, Allegro, Zanox
Lubisz gry online? Polecamy puzzle.

(c) Luksoft 2007-2019. Kopiowanie zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.